7 نکته برای بیان کردن داستان شرکت خود از طریق طراحی داخلی

طراحی-داخلی-اداری

پیدا کردن سبک و حال و هوای مناسب برای طراحی داخلی یک شرکت، کار سختی نیست. ایده ها و انتخاب های بی شماری وجود دارد. اما در تمام این انتخاب ها، باید مطمئن شوید که داستان سازمان خود را فراموش نمی کنید. داستان یک شرکت باعث می شود که طراحی داخلی منحصر به فرد باشد و تصویر خوبی، از شما و آنچه که در نظر داید انجام دهید، به بازدیدکنندگان، می دهید. در این وبلاگ ما هفت نکته را ارائه می دهیم که به شما کمک میکند داستان سازمان خود را در طراحی داخلی شرکت وارد کنید

1-تکه ای از تاریخ را بگویید

طراحی-دیوار-دفتر-کار

داشتن یک نمودار زمانی در فضای داخلی شما ، بازدید کننده را به داستان سازمان شما سوق می دهد. بلافاصله پس از ورود به اتاق احساس می کنید: این یک شرکت با داستانی است که باید برایش تعریف شود. شما زیباترین خاطرات را با هم ترکیب می کنید و آنها را در اختیار بازدید کنندگان خود قرار می دهید. این کار ، با روش های زیادی قابل اجرا است. به عنوان مثال ، با طراحی دیوار برای نشان دادن سوابق شرکت یا با برجسته کردن سالهای خاص و خاطرات عالی در نقاط مختلف ساختمان.

2-از طراحی تعاملی استفاده کنید

تلنولوژی- طراحی داخلیVR

ایده های خود را از طریق طراحی تعاملی اجرا کنید. آیا تا به حال به اتاق جلسات VR ، یا یک صفحه نمایش LED در فضای ناهارخوری و یا یک دیوار تعاملی در ورودی سازمان خود فکر کرده اید؟امروزه بیان داستان سازمان به بازدیدکنندگان، در شرکت ها بسیار با اهمیت است یکی از راه های بی نظیر این کار استفاده از تکنولوژی جدیدی به نام واقعیت افزوده است. شما میتوانید داستان خود را به صورت تصویر ویدئو و به هر نوع دیگری از طریق این تکنولوژی ارائه کنید.

3-از طراحی پایدار استفاده کنید

طراحی-دفتر-کار-پایدار

طراحی های تجدید پذیر وجود دارند و اتفاق می افتند.اینکه شما یک فروشگاه هستید یا یک دفتر حقوقی یا یک سالن تولیدی، فرقی نمیکند؛ انتخاب طراحی پایدار به شما کمک میکند که حرفی برای گفتن داشته باشید. شما نه تنها نشان می دهید که یک سازمان با مسئولیت اجتماعی بالا هستید بلکه می توانید به بازدیدکنندگان بگویید که یک فضای داخلی پایدار می تواند جذاب هم به نظر برسد.

نمونه هایی محصولات پایداری که می توانید در طراحی داخلی خود استفاده کنید:

صندلی های ساخته شده از بطری های PET

انواع چوب بازیافتی

یک دیوار سبز با انواع گیاهان و خزه

فرشهای پشمی(سنتی ایرانی)

4-از طریق مرکز تجربه داستان خود را بیان کنید

مرکز-تجربه-طراحی-داخلی

“سلام ، به شرکت ما خوش آمدید. قبل از شروع جلسه، می خواهم از طریق مرکز تجربه ما یک تور سریع به شما ارائه دهم تا به شما نشان دهم اساس سازمان ما و ماموریت ما چیست. ‘

آیا این جملات برای یک استقبال عالی از بازدید کنندگان نیستند؟ یک مرکز تجربه روشی بی نظیر برای استقبال از بازدید کنندگان و تعامل آنها با سازمان شما است. مرکز تجربه یا experience center به فضای فیزیکی در سازمان گفته میشود که افراد با ورود به آن از طریق تصاویر ویدئو واقعیت مجازی نمونه محصولات نمونه خدمات و هر روش دیگر با سازمان آشنا می شوند. امروزه ارزش وجود یک مرکز تجربه در سازمان های تجاری بیشتر برای همه روشن شده است. اگر میخواهید که میخواهید که کاربران محصولات شما را در فضای واقعی تجربه کنند در قسمتی از فضای خود محیط مشابهی را طراحی کنید. طراحی مرکز تجربه سازمان خود را تا جایی که ممکن است کاربر پسند کنید.

5-از طریق کارمندان خود داستانی را بیان کنید

KOP نمایشگاه افراد ملاقات

کارکنان چیزی هستند که یک شرکت را بی نظیر می کند. آنها جو، موفقیت ها را تعیین می کنند، آنها با هم یاد می گیرند و همیشه در تلاش هستند تا به بهترین نتیجه برسند. آنها سفیران شرکت هستند و شخصیت را به طراحی داخلی اضافه می کنند. این شخصیت را با یک تابلوی بزرگ یا دیوار تصویری تیم در ناهارخوری نشان دهید. این کار آسان باعث ایجاد یک ارتباط عالی با بازدیدکنندگان می شود.

6-از طریق نورها نقاط خاص را برجسته کنید

طراحی نور بخش از طراحی داخلی است که همیشه دست کم گرفته می شود. آیا میخواهید از بهترین لایتینگ ها  استفاده کنید و آنها را در جای مناسب قرار دهید؟ با دقت بررسی کنید که چه فعالیت هایی در فضای داخلی شما انجام می شود. دوست دارید کدام قسمت مورد توجه تر باشد؟ میز کنفرانس! یا میز کوچک قهوه در کنار دیوار و یا تابلو بزرگی که روی دیوار نصب شده. شما می توانید با کم و اضافه کردن نور اتمسفر فضا را تغییر دهید.

7-بگویید چه چیزی شما را خوشحال می کند

محل-کار-شاد

حساب و کتابی برای سلیقه وجود ندارد. به خاطر داشته باشید که همیشه میتوان اییده های شما را در یک طراحی داخلی زیبا جا داد. چه ایده شما در مورد طراحی پروژه با صندلی های طلایی باشد و چه طراحی با استفاده از میله چوبی داربست با لوله های زنگ زده قدیمی. با کمی کمک، ایده های خلاق شما می توانند به جذاب ترین طرح های داخلی تبددیل شوند. طراحی که بیانگر داستان سازمان شما باشد و به دیگران نشان دهد که شما واقها چه کسی هستید.

آیا در مورد طراحی داخلی شرکت یا فروشگاه خود ایده هایی دارید؟ همیشه به خاطر داشته باشید که همه چیز مربوط به داستان پردازی است. در سگال، ما دوست داریم به شما کمک کنیم آن داستان بی نظیر را پیدا کنید و آن را به یک طراحی داخلی کامل تبدیل کنید. برای برقراری ارتباط راحت باشید.

اشتراک گذاری در
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *