چگونه می توانید در یک نمایشگاه به خوبی دیده شوید؟

چگونه میشود که غرفه شما در یک سالن شاخص باشد و از همه سمت دیده شود! روش های زیادی وجود دارد، ازعناصر طراحی ارزان قیمت  تا غرفه های گران قیمت تجاری، می توانید به موارد مختلف فکر کنید. با این حال، دو المان طراحی که به خوبی در یک نمایشگاه جلب نظرمی کنند، سبک و رنگ هستند. راه کارهای زیر که درارتباط با شیوه بکارگیری نور و رنگ است می تواند شما را برای جذب بیشتر شرکت کنندگان به غرفه نمایشگاهیتان یاری کند.

 در طراحی غرفه خود ازچه قطع لایت باکس با نور پس زمینه استفاده شود؟

هنگامی که از لایت باکس استفاده می کنید، می توانید از نور برای جلب توجه حضار از نقاط مختلف سالن نمایشگاه استفاده کنید. این که مردم از جلو، زاویه جانبی یا پشتی به غرفه شما نگاه می کنند، روشنایی که چشم آنها را به خود جلب می کند متفاوت خواهد بود و در میزان جلب توجه شان موثر است. این ابزارسبک و ارزان قیمت بسیار مدرن و شیک نیز به نظر می رسد. شما می تواند کسب و کار و پیام های مورد نظرتان را از زوایای مختلف با این عنصر طراحی نمایشگاهی برجسته کرده و نمایش دهید. اما به این نکته توجه داشته باشید که اضافه کردن لایت باکس ها بدون برنامه ریزی درست تنها حدر دادن بودجه است پس از قبل برای محتویات آن برنامه داشته باشید و برای طراحی آن وقت بگذارید. پیشنهاد میکنم حتما در این زمینه با یک تیم گرافیکی مشورت کنید.

لوگوی خود را نورانی کنید

یکی از بهترین راه ها برای جلب توجه بیشتر مخاطبان به غرفه شما، روشن کردن آرم خود در بالای دیواره غرفه است.آرم های روشن نگاه مردم را در دریایی از نشانه ها جلب می کند و در میان جمع خودنمایی می کند.وقتی این نوردرتضاد با پس زمینه مات است، این تضاد واقعاً جالب توجه است. به همین دلیل است که یک المان طراحی نمایشگاهی مفید محسوب می شود. در نظر بگیرید که چگونه می توانید از این المان تصویری استفاده کنید، آیا کل آرم را روشن می کنید یا بخش داخلی آن را روشن می کنید؟ انواع مختلفی از شیوه ها برای در نظر گرفتن وجود دارد.

از رنگ های جسورانه استفاده کنید

در سراسرسالن نمایشگاه، غرفه های که بهترین دید بصری را دارند، روشن و رنگارنگ هستند. در دریایی از رنگ های خاموش، رنگ به عنوان عنصر تصویری واقعاً برجسته مخاطبان را به خود جلب می کند. به همین دلیل رنگ عنصر مهمی در طراحی نمایشگاه ها است. اگر یک پالت رنگی را در ذهن دارید، با تیم طراحی در این باره صحبت کنید و در نظر بگیرید که چگونه می توانید با استفاده از برخی رنگهای جسورانه درغرفه، آرم شرکت را تقویت کرده و چیزی جدید ارائه دهید. با رنگ هایی کار کنید که حس مردم را به خود جلب می کند و از مواردی که افراد را دفع می کند و یا باعث می شود آنها از آرم حسی منفی بگیرند، جلوگیری کنید. تیم طراحی غرفه می تواند براساس سالها تجربه توصیه هایی را ارائه دهد.

نمایشگر ها و عناصر تعاملی خود را روشن کنید

ازاین که از چراغ های آویزان یا شیشه ای روشن، نمایشگر و سایر عناصر تعاملی نوری درغرفه خود استفاده کنید، نور راهی عالی برای جلب مخاطبان به غرفه شماست. مردم می خواهند بدانند که این المان های نمایشی چه چیزی را ارائه می دهند، و وقتی همه آنها روشن می شوند، کنجکاوی آنها دوچندان می شود. نورپردازی به کار رفته به این روش، بخش مهمی از طراحی غرفه است که ازکابردی چند منظوره دارد. مثلا کمک می کند تا جمعیت بتوانند محصولات شما را بخوبی دیده و بررسی کنند.

دیوارهای ویدئویی یا ویدئو وال

اگر واقعاً می خواهید توجه حضار را در یک نمایشگاه جلب کنید، از دیواره ویدیویی یا علائم ویدیویی استفاده کنید.ویدیو نورانی است، دارای حرکت است و چشم مردم را به این عنصر طراحی از سراسر سالن نمایشگاه جلب می کند. اگر بتوانید ویدیو را در طراحی غرفه خود بگنجانید، مزایای رنگ، حرکت و نور را باهم خواهید داشت. همه اینها موارد بسیار جالبی برای مخاطبان در نمایشگاه است.

اگر به دنبال یک روش عالی بعنوان یک چاشنی در طراحی غرفه خود هستید، این عناصری که ذکر شد  را در نظر بگیرید. هرچه نگاه بیشتری به غرفه جلب کنید، شرایط بهتری برای ورود و گفتگو در مورد کالاها و خدمات خواهید داشت.

منبع: https://www.absoluteexhibits.com/trade-show-exhibit-design-tip-using-light-and-color-to-attract-attention-2/

اشتراک گذاری در
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *