درباره ما

آموزش-کارمندان-غرفه

هر روز تلاش

نمایش درست از برند شما

سگال تجسمی قوی از برند شما را ایجاد می کند. مفهومی که زیبایی و کیفیت دارد. تیم سگال ماهیت داستان شما را به نمایش می گذارد. تا زمانی که شما در نمایشگاه حضور داشته باشید همراه شماییم تا هویت برندتان را برای مشتری ایده آل شما ثبت کنیم. نام تجاری شما سزاوار است، ما آن را به نمایش می گذاریم.

سال ها تجربه

همراه شما در نمایشگاه‌ها

سگال با داشتن بیش از 10 سال تجربه در ساخت غرفه های نمایشگاه های بین المللی همراه شماست، ما نمی خواهیم به بزرگترین تبدیل شویم ، ما تلاش می کنیم بهترین باشیم. ما همیشه بطور همزمان در نمایشگاه ها فعال هستیم و تجربه ساخت 2000 متر غرفه سازی همزمان در نمایشگاه های تهران را داریم. ما می توانیم با کمک تجربه، تکنیک ها و متریال های جدید را به شما پیشنهاد کنیم تا ایده های خود را محقق سازید.

افزایش بازدید در غرفه نمایشگاهی

سگال

دور نگاه ما 

چگونه می توانیم تجربه برند  شما را از طریق محیط توسعه دهیم؟ این سؤالی است که ما از خودمان می پرسیم. ما برای ایجاد برخوردهای ارزشمند بین افرادی که می توانند یکدیگر را برای تجارت همراهی کنند، هر کاری خواهیم کرد. ما به شما در ارتقاع به سطوح بعدی ارتباط با مخاطبان کمک خواهیم کرد. و البته ما هر روز تجربه بیشتری کسب می کنیم. 

تیم سگال

تیم ما از افراد خلاق، جوان،ماهر و علاقه مند به ساخت تشکیل شده. افرادی که هر روز به اشتیاق قافلگیرکردن مشتریان با ایده های جدید، از خوب برمیخیزند. ما برای شناخت شما و ایجاد تصویری درست از شما اینجاییم. در کنار شما و همراه شما.

با آنها آشنا شوید

در کنار شما هستیم

خوشحالیم که با شما در دنیای شگفت انگیز صنعت غرفه سازی هستیم. نه تنها در ایجاد یک غرفه، بلکه با پردازش ایده های خلاقانه و انتخاب آگاهانه متریال های با کیفیت. ما می توانیم با استفاده از تجربه شما را راهنمایی کنیم تا ایده هایتان را به یک تجسم زیبا تبدیل کنید.